Ringsted Sports Rideklub
Ejlstrupvej 121,
4100 Ringsted
 
Tlf:  20740296 
Mail: TeamCabe@hotmail.com
 
 
Vi gør opmærksom på, at ALLE personer over 15 år, som er siddende i bestyrelse, udvalg samt ansatte tilknyttet Ringsted Sports Rideklub/Team CABE, er der/vil der blive indhentet børneattest på.
 
 

Bestyrrelse:




Formand

Linda Qvistgaard

Tlf: 40255232

Mail: Lindaqvistgaard@gmail.com

Næstformand

Bettina Haupt

Tlf: 22396333

Mail: Be_haupt@hotmail.com

Kasserer

Hanne Jensen

Tlf: 22171714

Mail: Hanne.bjergvej14@gmail.com

Sekretær

Anja Henning

Tlf: 28994326

Mail: Anjahenning@live.dk

Menigt medlem

Susanne Høy

Tlf: 22332681

Mail: Zafir06@gmail.com

Menigt medlem

Camilla Hoffmeister

Tlf: 29908984

Mail: Hofcamilla@gmail.com

Menigt Medlem

Sofie Johnesen

Tlf: 22316461

Mail: Sofie.johnesen@gmail.com

1. Suppleant

Birgitte Strøyer

Tlf: 50141881

Mail: Birgitte.josefine@gmail.com

2. Suppleant

Camilla Slott

Tlf: 40526102

Mail: C.slott@hotmail.com





Stævneudvalg:





Linda Qvistgaard

Tlf: 40255232

Mail: Lindaqvistgaard@gmail.com


Camilla Slott

Tlf: 40526102

Mail: C.slott@hotmail.com


Heidi H Hansen

Tlf: 21720531

Mail: Hehaha1@hotmail.com


Sofie Johnesen

Tlf: 22316461

Mail: Sofie.johnesen@gmail.com


Bettina Haupt

Tlf: 22396333

Mail: Be_haupt@hotmail.com





Sponsorudvalg:





Brit Beck

Tlf: 20740296

Mail: Teamcabe@hotmail.com


Camilla Beck

Tlf: 42321399

Mail: Camilla-bech@hotmail.com


Sofie Johnesen

Tlf: 22316461

Mail: Sofie.johnesen@gmail.com





Junior ansvarlig:





Camilla Hoffmeister

Tlf: 29908984

Mail: Hofcamilla@gmail.com


Brian Mortensen

Tlf: 29332976

Mail: Flintedalsvej4@gmail.com





Juniorudvalg:





Laura sahl

Tlf: 93951023

Mail: Laura.Sahl.Nielsen@gmail.com


Freja Dalsgaard

Tlf:

Mail:


Julia Moesgård

Tlf: 31323595

Mail: Juliamgansler@gmail.com


Mie Olsen

Tlf: 29831221

Mail: Stubbegaard@sol.dk

 

Webmaster:





Lesley Bilgrav

Tlf: 50537539

Mail: Lesley.Bilgrav@gmail.com


Susanne Høy

Tlf: 22332681

Mail: Zafir06@gmail.com





Nyhedsmail:





Lesley Bilgrav

Tlf: 50537539

Lesley.Bilgrav@gmail.com

Køkkenudvalg:





Lone Møller

Tlf:

Mail: 


Birgitte Strøyer

Tlf: 50141881

Mail: Birgitte.josefine@gmail.com





Rideskole/Lejr/Facilitet og boks udlejning:





Brit Beck

Tlf: 20740296

Mail: TeamCabe@hotmail.com


Michael Moeberg

Tlf: 40152423

Mail: TeamCabe@hotmail.com

















 

Nyheder

Events